Nuo gruodžio 1 d. NMA pradeda mokėti likusią išmokų už deklaruotus plotų dalį

Asmeninę informaciją apie likusios išmokų dalies išmokėjimo laikotarpius ir sumas galite rasti prisijungę prie savo paskyros informaciniame portale.

Daugiau bendros informacijos apie likusios išmokų dalies išmokėjimą galite rasti NMA paskyroje Facebook.

2022-11-29
Lapkričio 29–30 d. neveiks NMA interneto svetainė ir pirkimų vykdytojų sistema

Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) informuoja, kad dėl informacinių sistemų atnaujinimo darbų lapkričio 29–30 dienomis neveiks NMA internetinis puslapis ir Projektų vykdytojų pirkimų sistema.

NMA internetinis puslapis www.nma.lt bei Projektų vykdytojų pirkimų sistema pirkimai.nma.lt  neveiks nuo lapkričio 29 d. 16 val. iki 30 d. 18 val.

Atsižvelgdami į tai, rekomenduojame:

-        projektų vykdytojų pirkimų sistemos pirkimai.nma.lt naudotojams užbaigti pradėtas pirkimo procedūras iki lapkričio 29 d. 16.00 val. arba pradėti naujas po lapkričio 30 d. 18 val.

Jeigu paskelbtame pirkime pasiūlymų teikimo pabaigos terminas jau numatytas minimu sistemos neveikimo laikotarpiu, atitinkamai rekomenduojame pratęsti pirkimo procedūras.

-        NMA informacinio portalo bei mobiliosios programėlės „NMA agro“ naudotojams jungtis prie šių sistemų naudojantis tiesioginėmis nuorodomis: portal.nma.lt ir atitinkamai www.nmaagro.lt.

Kilus klausimų, su NMA specialistais galite susisiekti bendruoju telefonu (8 5) 252 6999, trumpuoju numeriu 1841 arba siųsti klausimą bendruoju el. pašto adresu [email protected]

Atsiprašome už nepatogumus.

2022-11-15
ĮVERTINKITE KLIENTŲ APTARNAVIMO KOKYBĘ NACIONALINĖJE MOKĖJIMO AGENTŪROJE!

Siekdami kuo geriau atitikti Jūsų lūkesčius, labai prašome įvertinti klientų aptarnavimo kokybę NMA.
Dalyvaudami apklausoje, Jūs prisidėsite prie asmenų aptarnavimo kokybės gerinimo. Jūsų nuomonė mums labai svarbi!
Prašytume užpildyti anketą, kurią rasite čia:
https://www.nma.lt/index.php/apklausos/asmenu-aptarnavimo-kokybes-vertinimo-anketa/766 

2022-11-11
DĖL VIEŠOJO SEKTORIAUS SUBJEKTAMS IŠMOKĖTOS PARAMOS SUMŲ IR JŲ DERINIMO VSAKIS

Norėtume informuoti, kad viešojo sektoriaus subjektai, gaunantys paramą iš Nacionalinės mokėjimo agentūros, informaciniame portale jau gali matyti jiems išmokėtas finansavimo sumas ne tik pagal finansavimo šaltinį, bet ir pagal pajamų ekonominės klasifikacijos kodus (paskirtį). Ši informacija reikalinga derinant tarpusavio įsipareigojimus per Viešojo sektoriaus apskaitos ir ataskaitų konsolidavimo informacinę sistemą (VSAKIS).
Šią išsamią informaciją viešojo sektoriaus subjektai gali matyti realiu laiku, tiesiog prisijungę prie portalo ir informaciniame bloke „Finansinė informacija“ aktyvavę nuorodą „Išmokėtų paramos lėšų ekonominė klasifikacija“.

2021-11-18
KAIP ATVERTI PRANEŠIMĄ, PATEIKTĄ .RTF FORMATU

Norėtume informuoti, kad informaciniai pranešimai dėl moduliacijos / finansų disciplinos kompensavimo informaciniame portale yra pateikti išplėstiniu (.rtf) formatu tekstiniams duomenims saugoti.
Atkreipiame pareiškėjų dėmesį, kad failo su .rtf plėtiniu nepavyks atverti standartiniu būdu.
Norėdami atverti .rtf plėtinio failą, turėtumėte atlikti šiuos veiksmus:
1. išsisaugokite dokumentą (failą) kompiuteryje;
2. išsaugotą failą spustelėkite dešiniuoju pelės mygtuku ir atsidariusiajame lange (meniu) pasirinkite „Atverti kaip“ („Open with“);
3. naujai atidarytame lange (meniu) pasirinkite programą „Choose another app“, taip pat tame pačiame lange pasirinkite „Microsoft Word“;
4. naujai atidarytame lange (meniu) pasirinkite .rtf formatą, paspauskite mygtuką „Gerai“ („OK“) ir skaitykite dokumentą.

2021-09-28