Dėl Nacionalinės mokėjimo agentūros apklausos

Informuojame, kad nuo 2017 m. balandžio 10 d. iki  2017 m. balandžio 26 d. Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos vykdys portalo informacinės sistemos naudotojų apklausą.

Apklausos tikslas – išgirsti mūsų klientų ir institucinių partnerių nuomonę dėl atnaujinto informacinio portalo bei nustatyti tobulintinas portalo informacinės sistemos sritis, įvertinus ją pagal patogumo naudotis, duomenų pateikimo aiškumo bei informatyvumo kriterijus.

Anketų analizės metu gauti duomenys bus panaudoti atliekant portalo informacinės sistemos pokyčius, todėl labai svarbu, kad pateiktumėte savo nuomonę.

Anketa pareiškėjams ir paramos gavėjams

Anketa savivaldybių ir seniūnijų darbuotojams

Prašome Jūsų aktyviai dalyvauti ir iš anksto dėkojame už bendradarbiavimą.

2017-04-10
Dėl portalo veikimo

Norėtume informuoti, kad dėl Nacionalinės mokėjimo agentūros sistemų atnaujinimo darbų nuo 2017 m. balandžio 1 d. iki 2017 m. balandžio 2 d. kai kurios informacinio portalo paslaugos gali būti nepasiekiamos.

Apgailestaujame dėl nepatogumų.

2017-03-31
Dėl portalo veikimo

Norėtume informuoti, kad 2017 m. kovo 1 d. nuo 18 val. iki 19 val. dėl Nacionalinės mokėjimo agentūros informacinio portalo konfigūravimo darbų sistema bus nepasiekiama.
Apgailestaujame dėl nepatogumų.

2017-03-01
Dėl viešojo sektoriaus subjektams išmokėtos paramos sumų ir jų derinimo VSAKIS

Norėtume informuoti, kad viešojo sektoriaus subjektai, gaunantys paramą iš Nacionalinės mokėjimo agentūros, informaciniame portale jau gali matyti jiems išmokėtas finansavimo sumas ne tik pagal finansavimo šaltinį, bet ir pagal pajamų ekonominės klasifikacijos kodus (paskirtį). Ši informacija reikalinga derinant tarpusavio įsipareigojimus per Viešojo sektoriaus apskaitos ir ataskaitų konsolidavimo informacinę sistemą (VSAKIS).

Šią išsamią informaciją viešojo sektoriaus subjektai gali matyti realiu laiku, tiesiog prisijungę prie portalo ir informaciniame bloke „Finansinė informacija“ aktyvavę nuorodą „Išmokėtų paramos lėšų ekonominė klasifikacija“.

2017-01-05
Kviečiame susipažinti su pasikeitusiu informaciniu portalu!

Informacinis portalas - patogesnis naudotis ir informatyvesnis. Pirmajame puslapyje lengvai rasite finansinę, aktualių paraiškų, susirašinėjimo su agentūra ir kitą Jums svarbią informaciją.

2016-10-26