Dėl portalo veikimo

Norėtume informuoti, kad dėl Nacionalinės mokėjimo agentūros informacinių sistemų atnaujinimo darbų nuo gegužės 15 d. 00 val. iki gegužės 16 d. 7.00 val. kai kurios informacinio portalo paslaugos gali būti nepasiekiamos.

Apgailestaujame dėl nepatogumų.

2022-05-13
ĮVERTINKITE KLIENTŲ APTARNAVIMO KOKYBĘ NACIONALINĖJE MOKĖJIMO AGENTŪROJE!

Siekdami kuo geriau atitikti Jūsų lūkesčius, labai prašome įvertinti klientų aptarnavimo kokybę NMA.
Dalyvaudami apklausoje, Jūs prisidėsite prie asmenų aptarnavimo kokybės gerinimo. Jūsų nuomonė mums labai svarbi!
Prašytume užpildyti anketą, kurią rasite čia:
https://www.nma.lt/index.php/apklausos/asmenu-aptarnavimo-kokybes-vertinimo-anketa/766 

2022-05-12
DĖL VIEŠOJO SEKTORIAUS SUBJEKTAMS IŠMOKĖTOS PARAMOS SUMŲ IR JŲ DERINIMO VSAKIS

Norėtume informuoti, kad viešojo sektoriaus subjektai, gaunantys paramą iš Nacionalinės mokėjimo agentūros, informaciniame portale jau gali matyti jiems išmokėtas finansavimo sumas ne tik pagal finansavimo šaltinį, bet ir pagal pajamų ekonominės klasifikacijos kodus (paskirtį). Ši informacija reikalinga derinant tarpusavio įsipareigojimus per Viešojo sektoriaus apskaitos ir ataskaitų konsolidavimo informacinę sistemą (VSAKIS).
Šią išsamią informaciją viešojo sektoriaus subjektai gali matyti realiu laiku, tiesiog prisijungę prie portalo ir informaciniame bloke „Finansinė informacija“ aktyvavę nuorodą „Išmokėtų paramos lėšų ekonominė klasifikacija“.

2021-11-18
KAIP ATVERTI PRANEŠIMĄ, PATEIKTĄ .RTF FORMATU

Norėtume informuoti, kad informaciniai pranešimai dėl moduliacijos / finansų disciplinos kompensavimo informaciniame portale yra pateikti išplėstiniu (.rtf) formatu tekstiniams duomenims saugoti.
Atkreipiame pareiškėjų dėmesį, kad failo su .rtf plėtiniu nepavyks atverti standartiniu būdu.
Norėdami atverti .rtf plėtinio failą, turėtumėte atlikti šiuos veiksmus:
1. išsisaugokite dokumentą (failą) kompiuteryje;
2. išsaugotą failą spustelėkite dešiniuoju pelės mygtuku ir atsidariusiajame lange (meniu) pasirinkite „Atverti kaip“ („Open with“);
3. naujai atidarytame lange (meniu) pasirinkite programą „Choose another app“, taip pat tame pačiame lange pasirinkite „Microsoft Word“;
4. naujai atidarytame lange (meniu) pasirinkite .rtf formatą, paspauskite mygtuką „Gerai“ („OK“) ir skaitykite dokumentą.

2021-09-28
DĖL PAREIŠKĖJO ID

Informuojame, kad pareiškėjai ir paramos gavėjai, per elektroninę bankininkystę prisijungę prie informacinio portalo, šalia vardo ir pavardės gali matyti savo identifikacinį numerį (ID).

Siekiant apsaugoti klientų duomenis, keičiasi informacijos teikimo tvarka Nacionalinėje mokėjimo agentūroje (NMA). Paskambinusiam į NMA ir pateikusiam savo asmens duomenis klientui su asmens duomenimis susijusi informacija bus suteikiama tik tuo atveju, jei skambinančiojo telefono numeris sutampa su nurodytu paraiškoje. Jeigu numeris nesutampa, papildomai bus prašoma pateikti pareiškėjo ID.

Pareiškėjai, nesinaudojantys informaciniu portalu, ID galės sužinoti atvykę į NMA ir pateikę asmens dokumentą.

2021-09-28