KAIP ATVERTI PRANEŠIMĄ, PATEIKTĄ .RTF FORMATU

Norėtume informuoti, kad informaciniai pranešimai dėl moduliacijos / finansų disciplinos kompensavimo informaciniame portale yra pateikti išplėstiniu (.rtf) formatu tekstiniams duomenims saugoti.
Atkreipiame pareiškėjų dėmesį, kad failo su .rtf plėtiniu nepavyks atverti standartiniu būdu.
Norėdami atverti .rtf plėtinio failą, turėtumėte atlikti šiuos veiksmus:
1. išsisaugokite dokumentą (failą) kompiuteryje;
2. išsaugotą failą spustelėkite dešiniuoju pelės mygtuku ir atsidariusiajame lange (meniu) pasirinkite „Atverti kaip“ („Open with“);
3. naujai atidarytame lange (meniu) pasirinkite programą „Choose another app“, taip pat tame pačiame lange pasirinkite „Microsoft Word“;
4. naujai atidarytame lange (meniu) pasirinkite .rtf formatą, paspauskite mygtuką „Gerai“ („OK“) ir skaitykite dokumentą.

2019-05-28
Į ką svarbu atkreipti dėmesį norint išvengti sankcijų

Ūkininkams, gaunantiems tiesiogines išmokas bei dalyvaujantiems su plotu susijusiose Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonių veiklose, primename, jog svarbu nepamiršti prisiimtų įsipareigojimų. Ūkininkai, laiku ir tinkamai vykdantys įsipareigojimus, gali išvengti pažeidimų, už kuriuos taikomos sankcijos.
Išsamią informaciją rasite čia.

2019-05-03
Dėl portalo veikimo

Norėtume informuoti, kad dėl Nacionalinės mokėjimo agentūros informacinių sistemų atnaujinimo darbų gegužės 2 d. nuo 20.00 val. iki 21.00 val. kai kurios informacinio portalo paslaugos gali būti nepasiekiamos.

Apgailestaujame dėl nepatogumų

2019-05-02
Dėl portalo veikimo

Norėtume informuoti, kad dėl Nacionalinės mokėjimo agentūros sistemų atnaujinimo darbų nuo 2019 m. kovo 8 d. 18:00 val. iki 2019 m. kovo 11 d. 18:00 val. kai kurios informacinio portalo paslaugos gali būti nepasiekiamos.

Apgailestaujame dėl nepatogumų.

2019-03-08
Dėl portalo veikimo

Informuojame, kad Registrų centrui atnaujinant pagrindines sistemas ir registrus, ketvirtadienį, vasario 28 d. nuo 18 val. gali sutrikti informacinio portalo veikla. Prašome iš anksto susiplanuoti savo laiką ir darbus vasario 28 d. taip, kad tai sukeltų kuo mažiau nepatogumų.

Planuojama, kad visi numatyti darbai bus atlikti iki kovo 1 dienos (daugiau informacijos www.registrucentras.lt ).

2019-02-28