Dėl portalo veikimo

Norėtume informuoti, kad dėl Kertinio valstybės telekomunikacijų centro vykdomų planinių darbų rugsėjo 25 d. nuo 22.00 val. iki 24.00 val. kai kurios informacinio portalo paslaugos gali būti nepasiekiamos.

Apgailestaujame dėl nepatogumų.

2023-09-20
Dėl ALNSIS reikalavimo „Deklaruota pieva – nesuarta nuo praėjusių metų rugpjūčio 1 d. iki einamųjų metų birželio 30 d.

Norėtume informuoti, kad pareiškėjams, deklaruojantiems pievas pasėlių kodais DGJ, DGI ir DGA bei medingąsias augalų juostas pasėlio kodu MAJ, sunerimti dėl ALNSIS nustatyto neatitikimo ir tikslinti žemės ūkio augalo kodo nereikia. Atlikus papildomus duomenų sutikrinimus ir nustačius, kad deklaruotame DGJ, DGI ir DGA lauke yra pieva, o MAJ lauke yra pasėti medingųjų augalų mišiniai, ALNSIS rezultatas bus pakeistas į žalią.

2023-07-18
Laukų nuolatinio stebėjimo rezultatai – jau informaciniame portale

Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA), siekdama informuoti ūkininkus apie dar neįvykdytus įsipareigojimus, jau patalpino Automatinės laukų nuolatinio stebėjimo sistemos (ALNSIS) rezultatus NMA Informaciniame portale.

Ūkininkai Informaciniame portale jau gali matyti ALNSIS stebėjimo rezultatus: žemės ūkio augalų auginimą žemės ūkio augalų plotuose ariamoje žemėje, deklaruotą pasėlį (I grupė), pievos suarimą ir juodojo pūdymo įdirbimą.

Taip pat nuo liepos 13 d. pareiškėjams pradedami siųsti individualūs pranešimai apie ALNSIS nustatytus neatitikimus dėl juodojo pūdymo įdirbimo reikalavimo.

Nuo rugpjūčio 10 d. pareiškėjai sulauks individualių pranešimų šienavimo pagal tiesioginių išmokų schemos reikalavimus atveju.

ALNSIS rezultatai bus atnaujinami kas 10 dienų ir, atsižvelgiant į reikiamą laiko tarpą palydoviniams duomenims apdoroti, Informaciniame portale bus rodomi prieš 10 dienų užfiksuoti rezultatai.

Primename, kad deklaruotiems stebimiems laukams suteikiama žalia, geltona, oranžinė arba raudona spalva: žalia spalva deklaruotame lauke rodo, jog įsipareigojimas yra įvykdytas, geltona – įsipareigojimas yra stebimas, oranžinė – įsipareigojimas yra neįvykdytas artėjant termino pabaigai, raudona – įsipareigojimas neįvykdytas po termino pabaigos.

Ūkininkai turėtų vadovautis Informaciniame portale pateikiamais nurodymais ir, esant poreikiui, atsiųsti nuotrauką apie atliktą veiklą per „NMA agro“ programėlę, o neturint galimybės naudotis programėle galima informuoti el. paštu [email protected] ar oficialiu raštu. Po tinkamos nuotraukos pateikimo ALNSIS duomenys bus koreguojami.

Daugiau informacijos apie ALNSIS rasite svetainėje https://alnsis.lt/.

2023-07-14
ĮVERTINKITE KLIENTŲ APTARNAVIMO KOKYBĘ NACIONALINĖJE MOKĖJIMO AGENTŪROJE!

Siekdami kuo geriau atitikti Jūsų lūkesčius, labai prašome įvertinti klientų aptarnavimo kokybę NMA.
Dalyvaudami apklausoje, Jūs prisidėsite prie asmenų aptarnavimo kokybės gerinimo. Jūsų nuomonė mums labai svarbi!
Prašytume užpildyti anketą, kurią rasite čia:

https://www.nma.lt/index.php/apklausos/asmenu-aptarnavimo-kokybes-vertinimo-anketa/766

2023-07-03
Dėl portalo veikimo

Norėtume informuoti, kad dėl Nacionalinės mokėjimo agentūros informacinių sistemų atnaujinimo darbų gegužės 12 d. nuo 15.00 val. iki 21.00 val. kai kurios informacinio portalo paslaugos gali būti nepasiekiamos.

Apgailestaujame dėl nepatogumų.

2023-05-12